مدیریت پروژه

مدیریت پروژه تلفیق از هوش مصنوعی و متدولوژی KPMM

شرکت مدیریت کوشا با استفاده از دانش و تجربه خود در زمینه مدیریت پروژه ،تکنولوژی های روز دنیا و صنعت ساختمان اقدام به تدوین و تعریف متدولوژی با تلفیق هوش مصنوعی نموده است. در توسعه این روش استانداردهای زیر در نظر گرفته شده است:

ISO9001-2015، ISO45001-2018، ISO31000-2015، ISO14001-2015 و…
شرکت کوشا در بکارگری تکنولوژی های روز دنیا و تلفیق آن با متدولوژی تدوین شده توانسته از پیشگامان این صنعت در ایران و خاور میانه باشد. یکی از ویژگی های متدولوژی KPMM سهولت استفاده از آن برای مدیران پروژه است. دامنه کاربرد این متدولوژی در زمینه مدیریت پروژه های ساختمانی و برای پروژه های کوچک، متوسط و بزرگ است.
این متدولوژی به این صورت است که شامل کلیه فرآیندهای برنامه ریزی، اجرا، کنترل و نظارت قبل از شروع پروژه، حین و پس از اتمام پروژه می شود.
شرکت مدیریت کوشا با استفاده از دانش و تجربه متخصصان خود در زمینه مدیریت پروژه و ساخت، قادر است مدیریت پروژه را بر اساس مدل KPMM در پروژه های ساختمانی با استفاده از بستر آنلاین به صورت موثر و کاربردی پیاده سازی کند.

مزایای روش شناسی:

دستیابی بهتر به اهداف استراتژیک و اهداف پروژه، صرفه جویی در منابع، مستندسازی دانش و تجربه سازمانی، افزایش دانش و تخصص تیم مدیریت پروژه، دستیابی به سطح بالاتری از رضایت ذینفعان و افزایش بلوغ و فرهنگ سازمانی برای مدیریت و اجرای بهتر پروژه، مزایای استفاده از خدمات مدیریت پروژه کوشا

از دیگر مزایای استفاده از این روش مدیریت پروژه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 -یکپارچه و فرآیند
-مدیریت پروژه گرا با استفاده از BIM، AR، VR، AI
-ایجاد بهره وری و استفاده بهینه از منابع
-کاهش چشمگیر مشکلات، تغییرات و خطرات پروژه
-کنترل و نظارت آنلاین STCQRR (محدوده، زمان، هزینه، کیفیت، منابع، خطرات)
-کاهش 15 درصدی هزینه و کاهش زمان پروژه
-کاهش زمان ساخت و کاهش 30 درصدی زمان عقب ماندگی پروژه